Lahey Eğitim Müşavirliği

Milli Eğitim Bakanlığı Evliya Çelebi'den esinlenerek 'Seyyah' adı ile yurt dışındaki çocuklarımıza Türkçemizi ve kültürümüzü eğlenerek öğrenip pekiştirecekleri bir oyun hazırladı.

     
Milli Eğitim Bakanlığı  Evliya Çelebi'den esinlenerek 'Seyyah' adı ile yurt dışındaki çocuklarımıza Türkçemizi ve kültürümüzü eğlenerek öğrenip pekiştirecekleri bir oyun hazırladı.

Milli Eğitim Bakanlığı  Evliya Çelebi'den esinlenerek 'Seyyah' adı ile yurt dışındaki çocuklarımıza Türkçemizi ve kültürümüzü eğlenerek öğrenip pekiştirecekleri bir oyun hazırladı.

MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünce 6-15 yaş aralığındaki çocuklar için özel olarak tasarlanan oyunda, farklı etkinlikler ile eğlenceli bir öğrenme ortamının oluşturuldu.

Oyunda 8 seviyebulunuyor, "El-göz koordinasyonunu sağlamak, temel Türkçe dil becerilerini geliştirmek, Türk kültürüne özgü yeni keşifler yapmak hedeflenmiştir." 

 

Ücretsiz uygulamalar;

  Apple için
http://meb.ai/D3m2m   Android için   http://meb.ai/TZHmB  

Jan Evertstraat 15, 2514 BS Den Haag - 0031(70)3630371

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.